O FIRMIE   REALIZACJE   REFERENCJE   CERTYFIKATY   KONTAKT  
KONTAKT
   
Biuro Projektów i
Realizacji Inwestycji
"Archi-test"

SIEDZIBA:
ul. Chopina 13a
51-609 Wrocław

LISTA NIEKTÓRYCH OBIEKTÓW
ZREALIZOWANYCH
PRZEZ FIRMĘ
„ARCHI-TEST”

 

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „IGLICA”

WROCŁAW, ŁACIARSKA 5

Projekt i wykonanie domku jednorodzinnego o pow. 180 m2 w technologii szkieletu stalowego z wypełnieniem bloczkami z betonu komórkowego, ścianki działowe z płyt g-k, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachówką cementową, okładziny ścian zewnętrznych z cegły klinkierowej.

OKNA URZĘDOWSKI

Zakład Produkcyjny Ziębice

Wykonanie pokrycia hali o pow. 5200m2 z blachy trapezowej; wykonanie i montaż podstaw świetlików oraz montaż świetlików o pow. 1200m2 oraz wykonanie i montaż 15 T urządzeń dachowych

GRZEGORZ ROSIK

WROCŁAW, BURACZANA 26C

 Projekt i wykonanie stanu surowego budynku jednorodzinnego o pow. 350m2 w technologii szkieletu stalowego z wypełnieniem bloczkami z betonu komórkowego.

OŚRODEK BADAŃ TWÓRCZOŚCI

JERZEGO GROTOWSKIEGO

WROCŁAW, RYNEK-RATUSZ 27

Remont wraz z adaptacją pomieszczeń na cele biurowe; remont wraz z adaptacją pomieszczeń sali teatralnej; modernizacja pomieszczeń socjalnych

MASZYNY BUDOWLANE ”TYBURSKI”

WROCŁAW,LEKARSKA 4-6

Projekt i realizacja wykonania hali warsztatowo-biurowej o pow. 900 m2 w technologii szkieletowo – murowej.

AUTOKOMIS „ROCAR”

WROCŁAW, WYŚCIGOWA 68

 Modernizacja salonu motoryzacyjnego „Daewoo”; remont wraz z rozbudową salonu samochodowego. Budowa pawilonu o pow. 320m2 – konstrukcja stalowa, obudowa z płyt warstwowych, z przeznaczeniem na biura.

„KOMANDOR MARKET 20” S.A.

WROCŁAW, MICHALCZYKA14

Projekt i wykonanie adaptacji budynku magazynowo-socjalnego na pawilon biurowy o pow.500 m2. Modernizacja części magazynowej o pow. 1000 m2. Remont elewacji i pokrycia dachowego.

PRO-AUDIO

WROCŁAW, STALOWA 80

Wykonanie adaptacji budynku piętrowego, podpiwniczonego o pow. 300 m2 na pomieszczenia biurowe, konferencyjne, prezentacyjne i magazynowe. Całość wykonano w bardzo wysokim standardzie.

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

p.w. M.B. CZĘSTOCHOWSKIEJ

WROCŁAW, KOCHANOWSKIEGO 11

Projekt i wykonanie remontu kapitalnego domku piętrowego, podpiwniczonego, dwurodzinnego. Wykonano modernizacje pomieszczeń z przeznaczeniem na pomieszczenia mieszkalne, kancelarie, a także sale wykładowe. Całość wykonano w bardzo wysokim standardzie z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości.

JAN MATELSKI

WROCŁAW,LUTYCKA 2A

Projekt i wykonanie domu jednorodzinnego wolnostojącego o pow. ~ 250m2. Całość budynku wykonana w wysokim standardzie w oparciu o materiały wysokiej jakości.

TOYA SA

WROCŁAW, SOŁTYSOWICKA 13-15

Projekt i wykonanie hali magazynowej wysokiego składowania o pow. 750 m2. Hala zaprojektowana i wykonana w konstrukcji szkieletu stalowego z obudową z płyt warstwowych.

Wykonanie prac remontowo-wykończeniowych w wysokim standardzie w pomieszczeniach socjalno – biurowych o pow. ~ 350m2.

SPółDZIELNIA MIESZKANIOWA

"METALOWIEC

WROCłAW, STOPNICKA

Wykonanie budynku wielorodzinnego podpiwniczonego w technologii tradycyjnej o pow. ~1500 m2. Budynek wykonano na zlecenie spółdzielni mieszkaniowej z dostarczonych materiałów.

„JANAT”

WROCŁAW, KRAKOWSKA

Wykonanie hali magazynowej o pow. 1250m2. hala wybudowana w technologii szkieletu stalowego z obudową murowaną i z płyt warstwowych.

JUKS-POL

WROCłAW, MICHALCZYKA 27

Projekt budowlany i wykonawczy rozbudowy hali wraz z budynkiem biurowo - socjalnym

WANDA JAREMKO

WROCłAW, TARNOPOLSKA

Projekt budowlany modernizacji pawilonu budowlanego na hurtownie materiałów budowlanych i baze budowlaną w Oławie.

TOYA SA

WROCŁAW, SOŁTYSOWICKA 39

Projekt i wykonanie zespołu magazynowego z niezbędną infrastrukturą techniczną. Hala magazynowa o konstrukcji stalowej szkieletowej z obudową z płyt warstwowych. Powierzchnia hali ~6500 m2 i wysokości 20 m, działka 13500 m2.

KLUB ALIBI

WROCŁAW, GRUNWALDZKA 66

Projekt i wykonanie przebudowy klubu studenckiego. Wykonanie we własnej aranżacji z zastosowaniem różnych technik. Powierzchnia klubu ~400 m2.

DARIUSZ FURA

WROCłAW, KOSMONAUTóW 328

Projekt budowlany przebudowy rozbudowy budynku na hotel.
Adaptacja budynku z 1905 r o dwóch kondygnacjach nadziemnych z podpiwniczeniem i nieużytkowym poddaszem na cele i funkcje hotelu.

TELNET SA

WROCłAW, PRZYJAźNI 2/4

Projekt i wykonanie remontu wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku po hotelu robotniczym na budynek mieszkalny wielorodzinny. Budynek całkowicie przebudowany, ocieplony z dobudowanym szybem windowym. Powierzchnia całkowita 2 500 m2.

TARKON GRADI

WROCLAW, OLSZTYńSKA 43-45

Projekt i wykonanie rozbudowy hali magazynowej. Dobudowa hali wysokiego składowania oraz doków przeładunkowych w Legnicy. Rozbudowa objęła także wykonanie zaplecza socjalno – biurowego. Całkowita powierzchnia rozbudowy 3 100m2.

PRESKO

WROCłAW, MICHALCZYKA 2

Projekt i wykonanie remontu budynku biurowego o pow. ~1000 m2. remont hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym ~3500m2.

ZPS „DIJO”

WROCłAW ZABRODZIE 28

Projekt wykonawczy i wykonanie hali do produkcji spożywczej ~1350 m2 wraz z budynkiem biurowo - socjalnym o pow. ~500 m2 i infrastrukturą.

ICM MEBLE

WOłóW POWSTAńCóW śL. 17

Projekt i wykonanie rozbudowy hali produkcyjnej z częścią socjalną o pow. 1930 m2. Hala o konstrukcji stalowej z lekką obudową.

TARKON GRADI

WROCLAW, OLSZTYńSKA 43-45

Projekt rozbudowy hali magazynowej wysokiego składowania o pow. 1600 m2.

SCHAVEMAKER INVEST

KąTY WROCłAWSKIE, POPIEłUSZKI 28

Projekt budowlany zamienny hali magazynowej z częścią socjalno-biurową.Wykonanie budynku biurowo - socjalnego o pow.520 m2.


P.V. PREFABET

KLUCZBORK, KOśCIUSZKI 33

Projekt wykonawczy hali produkcyjnej z estakadą o pow. 5300 m2 wraz z budynkiem socjalno-biurowym o pow. 430 m2. O FIRMIE   REALIZACJE   REFERENCJE   CERTYFIKATY   KONTAKT